Strony

piątek, 4 listopada 2011

Dobiegam do zmywarki w 3 sekundy a Ty?

SynAlka pełno wszędzie.

Bawi się z nami w "chowanego". Ostatnio robiliśmy z Marcinem razem obiad w kuchni...nagle cisza, odwracamy się a Olka nie ma :) Schował się "za winkiel" i siedział sobie cichutko :) Dobry jest!

Ale zabawą-zabawką hiciorem ostatnich dni jest ZMYWARKA! Gdy tylko otwieramy zmywarkę Olek natychmiast przy niej jest, raczkuje do niej z prędkością światła! Jak go widzę jak tak pędzi do tej zmywary to mam ochotę zrobić mu specjalną tabliczkę na łóżeczko- niczym tabliczka na furtce ostrzegająca przed Burkiem, Kajtkiem czy innym Fafikiem "Dobiegam do furtki w 3 sekundy. A Ty?" Olinek miałby napisane "Dobiegam do zmywarki w 3 sekundy. A Ty? " :) No i światełka! Wspina się na zmywarkę i wali rączkami w czerwone diody :)

No i "last but not least"...papier. Nieważne czy jest to gazeta, kartka z drukarki, czy inna forma celulozy...najsmaczniejsze są paragony :) Olek ją uwielbia, pożera natychmiast. Co jest w tym papierze, że lubi go tak miętosić w swojej paszczy małej? Nie wiem...

                 
A taką mamy z SynAlkiem jesień na spacerach :)

3 komentarze:

 1. Gdyby Elka i Olek się spotkali (a spotkają się pewnie za jakiś czas :D - już nie mogę się doczekać) to się pościgają dzidziOElki :D.

  Paragonów mu nie dawaj Aguś, pełno w nich bisfenolu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Uśmiałam się, uśmiałam:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Mamy to samo:) Zośka na brzęk naczyń wyjmowanych ze zmywarki reaguje natychmiastowym przyspieszeniem. Myk i już jest. światełko też ja bardzo interesuje tylko u nas jest na dole więc leży plackiem na podłodze i patrzy...Oby ta zmywarkowa euforia pozostała jej na dłużej jak już będzie umiała sama wyładować i załadować brudne naczynia. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...